Türkiye’nin İlk Mobil App Davetiye Sistemi

Türkiye’nin İlk Mobil App Davetiye Sistemi Yapmış olduğu Mobil davetiye tasarımları ile insanların mutluluğuna katkı sağlayan bir firma happymedya.com. Türkiye’nin İlk Mobil App Davetiye Sistemi hizmeti veren firması olmasına rağmen sürekli olarak kendisi ile yarışan ve her zaman en kaliteliye ulaşmaya çalışan firmada tüm özel günlere ait hazır davetiye modelleri bulunuyor.

Türkiye’nin İlk Mobil App Davetiye Sistemi

Nasıl Davetiye Talebinde Bulunabilirim? Sitede Düğün, nişan, sünnet, doğum günü, baby shower, kutlama, mezuniyet, seminer, açılış davetiyesi gibi farklı kategorilerden seçeceğiniz onlarca model var. Özel günü için en hızlı şekilde duyuru yapmayı düşünenlerin ilk adresi olan firma da bulunan birçok davetiye modelinden birisini beğenen ve üzerine tıklayan müşteriler davetiyenin detaylarına ulaşabiliyorlar. Daha sonra davetiye yazılmasını istedikleri bilgileri firma yetkililerine Whatsapp numarası ile ulaştıran müşteriler en fazla 2 gün içerisinde davetiyeye ait linke sahip oluyorlar.

https://happymedya.com/

İlginizi Çekebilir bu yazı ile alakalı

Bir cevap yazın

  1. Türkiye'nin İlk Mobil App Davetiye Sistemi Türkiye’nin İlk Mobil App Davetiye Sistemi için yorumda bulun

    Türkiye’nin İlk Mobil App Davetiye Sistemi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Türkiye’nin İlk Mobil App Davetiye Sistemi için ilk yorumu yapabilirsin.