seo uzmanı istanbul

Şirketinizin web sitesi için bir SEO uzmanı mı arıyorsunuz? Neye dikkat etmeniz ve hangi gereksinimlere sahip olmanız gerektiğini size söylüyoruz.

Şirketinizin web sitesi harika görünebilir. Ancak, potansiyel müşterileri sürekli olarak çekmez ve ideal olarak gerçek müşterilere dönüştürürse, işini yapmaz. Ve bunun da faaliyet geliri üzerinde olumsuz bir etkisi olabilir. Yani web siteniz sadece orta derecede başarılı ise, bir arama motoru optimizasyonu uzmanı veya kısaca SEO uzmanı bulmak için zaman olabilir. Kalıcı bir çalışan, bireysel olarakdanışmanveya özel bir danışmanlık yoluyla. Nitelikli bir SEO uzmanı web sitenizi değerlendirir, iş hedeflerinizi ve hedef grubunuzu sorar ve Internet arama motoru hit listelerinde ve sayfa görüntüleme sayısındaki konumunuzu nasıl iyileştirebileceğiniz konusunda stratejiler geliştirir.

SEO Uzmanı İstanbul

Bir SEO uzmanı tarafından alınan önlemler çok basit olabilir. Örneğin, arama motoru botlarının SEO amaçları için elverişsiz web sitesi içeriğini dizine eklemesini önlemek için HTML başlık etiketlerini yeniden yazın. Veya harici web sitelerine olan bağlantıların aksine kendi bağlantılarınızı vurgulayın. Bir arama motoru optimize edicisini işe alırken nelere dikkat etmeniz gerektiğini üç SEO uzmanına sorduk. Sizin için en önemli on özelliği derledik.

SEO uzmanlığı

SEO şirketi High Rankings CEO’su Jill Whalen “Kesinlikle herkes bir gecede bir SEO ajansı açabilir ve daha sonra SEO uzmanı olarak satabilir,” dedi. “Ama bu herkesin ne yapacağını gerçekten bildiği anlamına gelmez. SEO optimizasyonunun büyük resminde rol oynayan yüzlerce küçük faktör vardır. Ve hangi faktörü nerede çalışıyor ve gerçekten mantıklı. ”

Whalen, her web sitesinin başarılı olması için farklı SEO stratejilerine ihtiyacı olduğunu ekliyor. “Uzun yıllara dayanan profesyonel deneyime sahip bir SEO uzmanı, bir web sitesine bakarak daha fazla arama motoru trafiği elde etmek için ne yapılması gerektiğini tam olarak görebilecek. Öte yandan, bir SEO acemi deneme ve arama denemek daha olasıdır -Error ilkesi neyin işe yaradığını bulmak için tüm web sitelerinde mümkün olan her şeyi yapın.

Üç SEO seviyesini de anlayın

Arama motoru optimizasyonu toplam üç seviyeden oluşur: web seo sitesinin yapısının analiz edildiği ve daha sonra arama motorlarının sayfanızın içeriğini kavramasının ne kadar kolay veya zor olduğunu belirleyen teknik seviye; anahtar kelimelerin ve HTML etiketlerinin ne kadar yoğun kullanıldığını kontrol eden sayfa içi optimizasyon; ve ayar bağlantılarını içeren sayfa dışı optimizasyon.

Raven İnternet Pazarlama Araçları ürün pazarlama başkan yardımcısı Taylor Pratt, “Hiç kimse tek boyutlu bir SEO uzmanı istemiyor” dedi. “Başarıyı en üst düzeye çıkarmak için stratejinizin üç düzeyde de yaklaşması için birine ihtiyacınız var.” Whalen ekliyor: “Arama motorları web sitesindeki her içeriğe erişemezse veya belirli içerik sayfanın kodunda çok derin gömülürse, o zaman diğer SEO manipülasyonları şimdilik işe yaramaz. Bu, her SEO uzmanının tüm teknik bilgilere sahip olması gerektiği anlamına gelir. Arama motoru sınırlamalarını ve sorunlarını anlayın ve anlayın ve sorunu çözmek için web sitesi geliştiricilerine de bu sorunları çözebilirsiniz. “

  1. seo uzmanı istanbul için yorumda bulun

    seo uzmanı istanbul için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak seo uzmanı istanbul için ilk yorumu yapabilirsin.