Sanayi Tipi Çamaşır Makinesi

Temiz ve steril ortam sağlamaya çalışan her firma sanayi tipi çamaşır makinesi kullanır. Sanayi tipi çamaşır makinası ev tipi çamaşır makinesine göre daha büyük boyutlarda ve daha farklı özelliklerde olur. Temizlik şartları dahilinde hemen hemen her işletme de olması gereken bir üründür.

Sanayi Tipi Çamaşır Makinesi

Sanayi Tipi Çamaşır Makinesi Faydaları Nelerdir?

Her işletme üretimin yapılabilmesi ve çalışanlarına temiz bir ortam sağlayabilmek için hijyen kurallarına uymak zorundadır. Sanayi tipi çamaşır makineleri ile iş gücü kaybı en aza indirilir. Yıkama kapasitesi çok yüksek olduğu için enerjiden ve temizlik ürünlerinden tasarruf sağlanır. Yeni teknoloji ile üretilen sanayi tipi çamaşır makineleri çevre dostu olan cihazlardır. Bazılarında yıkama ve temiz çamaşırı ayıran bölmeler mevcuttur. Program sayısı fazladır.

Çamaşırın kirliliğine göre istenen program seçilir. Kurutma özelliği bulunduğu için ekstra bir şekilde kurutma ihtiyacı duyulmaz. Kullanılan sektörün ihtiyaçlarına göre üretilir, bundan dolayı da kullanılan sektörde en yüksek verim elde etmeyi sağlar. Enerji kesildiği anda su alımı da kesilir.

Kilit sistemi otomatik olduğu için kapağı makine durmadan açılmaz. Sanayi tipi çamaşır makinesinde ön yıkama, ana yıkama ve diğer programları vardır. Firmanın üretim şekline göre ve çamaşırların kirlilik durumuna göre ön yıkama tercih edilebilir. Örnek verecek olursak yağlı işlerde üretim yapan bir firma çalışanların kıyafetleri için mutlaka ön yıkama tercih etmelidir.

Sanayi Tipi Çamaşır Makinesi Fiyatları

Sanayi tipi çamaşır makinesi fiyatları üretici firmaya göre değişir. Kullanılan program sayısı ve makinenin özellikleri fiyatını belirler. Fiyatı belirleyen bir diğer öğe de çamaşır alma kapasitesidir. 20 kilo çamaşır kapasitesi olan bir makine ile 50 kilo çamaşır kapasitesi olan makine aynı fiyat değildir.

İlginizi Çekebilir bu yazı ile alakalı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Sanayi Tipi Çamaşır Makinesi Sanayi Tipi Çamaşır Makinesi için yorumda bulun

    Sanayi Tipi Çamaşır Makinesi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Sanayi Tipi Çamaşır Makinesi için ilk yorumu yapabilirsin.