Endüstriyel Mutfak

Makineye Dair Her şey

Vista makine ekibi teknolojik ve endüstriyel anlamda ihtiyaç duyduğunuz ekipmanların temini ve satışını yapan bir amaçla kurulmuş Türkiye’de hedeflerini tutturan endüstri kuruluşlarından birisidir. Sizlere sunmuş olduğu hizmetleri ise çamaşırhane, proje çizim, tesisat projelendirme ve zayıf akım projelendirme sistemleridir. Ürünleri de bu alanlarda gereksinim duyduğunuz makinelerden oluşmaktadır. Endüstriyel mutfak, kafe pastane üzerine kullanılan tüm ekipmanlar, kartlı kapı sistemleri ve malzeme taşıma arabaları olarak sizlere hizmet vermektedir. Bütün bunların yanında ikinci el araç gereçlerinde satışını yapmaktadır.

Pastane kurarken ihtiyacınız olan her şey

Büyük çaplı işletmelerin kurulmaları aşamasında mutfaklarında bulunan malzeme ve büyük aletlerin teminini sağlamaktadır. Bu konuda satışını yaptığı ürünlerin kalitesi ve güvenilirliği noktasında da ürünlerin arkasında duran bir kuruluştur. Endüstriyel mutfak anlamında ihtiyaç duyacağınız fırınlar, dolaplar, ısıtıcılar ve dondurucular bunlara dair tüm ürünlere ulaşım imkanınız bulunmaktadır.

Ürünler hakkında

Firma ürettiği ürünler konusunda oldukça güvenilir adımlar atmaktadır. Ürünler son kalitede ve sizlere üstün teknoloji imkanlarıyla sunulmaktadır. Firma sizlere ürettiği ürünler konusunda 7/24 saat teknik destek de vermektedir. Firmanın ürünleri sizlere piyasa fiyatlarının oldukça altından satılmaktadır. Bütün bu imkanlardan yararlanmak için mutlaka iletişime geçiniz ve daha detaylı bilgi alınız.

Ücretsiz ve online satış imkanı

Firma aynı zamanda sizlere satış aşamasında kolaylık olmasından dolayı online imkanlar da sunmaktadır. Sanayi tipi ve endüstriyel mutfak ürünlerinin satın alınmasında kişilerin merak ettikleri önemli hususlardan birisi de kargo ücretidir. Bu ürünler ağır ekipmanlara sahip olmasından dolayı kargo taşıma bedeli de oldukça fazla olacaktır. Bu ürünlerin kargo bedelleri de firma tarafından karşılanacaktır. Bunun yanında kargo taşıması sırasında ortaya gelebilecek sıkıntıların da arkasında durmaktadır. Kargo süreci boyunca ürünler firma güvencesi altındadır.

Adres Ofis: Barbaros Mah Mor Sümbül Sok. Deluxia Palace No:5 A K:14 Da: 390 Ataşehir / İstanbul
Tel: +90 (216) 388-8890
Tel GSM: +90 (542) 448-4782
Fax: +90 (216) 388-8892
Email: info@vistamakine.com
Email finans: finans@vistamakine.com

İlginizi Çekebilir bu yazı ile alakalı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. endüstriyel mutfak, endüstriyel mutfak ekipmanları, endüstriyel mutfak ürünleri, endüstriyel mutfak malzemeleri, endüstriyel mutfak fiyatları, firmaları Endüstriyel Mutfak için yorumda bulun

    Endüstriyel Mutfak için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Endüstriyel Mutfak için ilk yorumu yapabilirsin.