Endüstriyel Mutfak Servisi

Endüstriyel Mutfak Servisi Temiz ve steril bir ortam sağlamaya çalışan her firma Endüstriyel Mutfak Hizmeti’ni kullanır. Endüstriyel  Servisi Endüstriyel Mutfak Hizmeti, boyut olarak daha büyüktür ve ev çamaşır makinesinden daha farklıdır. Neredeyse her işletme temizlik koşullarında olmalıdır.
Endüstriyel Mutfak Hizmetinin Faydaları Nelerdir? Her işletme, üretimini sağlamak ve çalışanlarına temiz bir ortam sağlamak için hijyen kurallarına uymak zorundadır. Endüstriyel tip çamaşır makineleri iş gücü kaybını en aza indirir. Yıkama kapasitesi çok yüksek olduğundan, enerji ve temizlik ürünleri tasarruf edilir. Yeni teknolojiyle üretilen endüstriyel çamaşır makineleri çevre dostudur. Bazılarında yıkama ve temizleme bölmeleri var. Programların sayısı yüksek.

Endüstriyel Mutfak Servisi

İstenilen program çamaşırların kirlenmesine göre seçilir. Kurutma özelliği nedeniyle fazladan kurumaya gerek yoktur. Kullanılan sektörün ihtiyaçlarına göre üretilir ve bu nedenle kullanılan sektörde en yüksek verimi sağlar. Enerji kesildiğinde, su girişi de kesilir.
Kilitleme sistemi otomatik olduğu için, makine durmadan kapak açılmaz. Endüstriyel Mutfak Servisi ön yıkama, ana yıkama ve diğer programlara sahiptir. Firmanın üretim yöntemine ve çamaşırın durumuna göre ön yıkama tercih edilebilir. Örneğin, petrol üretimi yapan bir şirket çalışanların kıyafetlerinde daima ön yıkama tercih etmelidir.

Endüstriyel Mutfak Servis Fiyatları Endüstriyel Mutfak Hizmeti fiyatları üreticiye göre değişmektedir. Kullanılan program sayısı ve makinenin teknik özellikleri fiyatı belirler. Endüstriyel Mutfak Servisi Fiyatı belirleyen bir diğer husus ise çamaşır yıkama kapasitesi. 20 kg çamaşır yıkama kapasitesine ve 50 kg çamaşır yıkama makinesine sahip bir makine aynı fiyatta değildir.

İlginizi Çekebilir bu yazı ile alakalı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Endüstriyel Mutfak Servisi Endüstriyel Mutfak Servisi için yorumda bulun

    Endüstriyel Mutfak Servisi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Endüstriyel Mutfak Servisi için ilk yorumu yapabilirsin.