En İyi Hizmeti Veren Butik Oteller 

En İyi Hizmeti Veren Butik Oteller Butik otel; mimari tasarımı, tefrişi, dekorasyonu, yapısal ve kullanılan malzemesi yönünden yüksek ve özgün kalitede, deneyimli ya da eğitimli personelleriyle kişilere özel hizmet veren otellerdir. Bu oteller sahipleri tarafından işletilmekte, işletilen kişilere her an ulaşılabilen; yemeği ve sohbeti evdeymiş havasında geçen, farklı tarzı ve mimari üslubu olan, özgün ve taklitçi olmayan, ilgi ile merak uyandırabilen, temizliği ve hijyenliği ile hizmetini süsleyen ve otel atmosferi yaşatmayan yerlerdir.

En İyi Hizmeti Veren Butik Oteller

Butik Oteller Nasıl Olmalıdır?

Birçok kişi seyahat veya gezi amaçlı oteller aramakta ve yolculuğun sürekli yaşam tarzı haline gelen insanlar için de otel atmosferleri sıkıcı olmaya başlamaktadır. Bu nedenle seyahatçiler otel atmosferinden ziyade küçük ve hoş butik otel tercihi yapmaktadırlar. Bu otellerin özellikleri arasında da farklı detaylar bulunmaktadır. Butik otel; modern, antika ve reprodüksiyon özelliği olan mobilya ve malzemelerle donatılabilmektedir.

Aynı zamanda da beş yıldızlı otel odası gibi rahat ve konforlu olabilmelidir. Kapasitesine göre kabul ve giriş yerlerinin büyük olması, kahvaltı salonlarının bulunması, oturma salonu, yönetim odası, alakart lokanta, klima sistemleri, yirmi dört saat oda servisi, çamaşır yıkama ve kuru temizleme, otopark ve gazete servisi gibi özelliklerin de bulunması butik otellerin seçimini arttıracaktır.

En İyi Butik Oteller

Türkiye’de ve dünya üzerinde çok fazla butik otel bulunmaktadır. Butik otelleri de bulundukları yere, konuma ve verdiği hizmet şartlarına göre sıralamak ve sınıflandırmak daha doğru olacaktır. En iyi birkaç butik otel ismi söylenecek olunursa; İstanbul’da A Morgans Original, Reggie Ottoman, Şile’ye bağlı Ulupelit Köyü’nde Casa Lavanda Boutique Hotel, Bursa Kitap Evi Hotel, Kastamonu Uğurlu Konakları, Bartın Kaf Konakları, En İyi Hizmeti Veren Butik Oteller  Mardin Mardius Tarihi Konak, Eskişehir The Black, Konya Hich Hotel, Alaçatı Cumbalı Konak, Kapadokya Ardos In Cappadocia ve Ayvalık Otel Sobe, Ida Costa Otel gibi butik oteller en çok ziyaret edilen ve konaklanan otel sıralamasında üst sıralarda yer almaktadır. Sonuç olarak butik oteller iyi hizmet şartları ve otel havasından uzak olması sebbiyle çokça ziyaret edilen konforlu ve özgün mekanlardır.

Bir cevap yazın

  1. En İyi Hizmeti Veren Butik Oteller  En İyi Hizmeti Veren Butik Oteller  için yorumda bulun

    En İyi Hizmeti Veren Butik Oteller  için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak En İyi Hizmeti Veren Butik Oteller  için ilk yorumu yapabilirsin.