Çıtak Metal Hurdacı

20 yılı aşkın süredir sektörde hizmet veren hurda şirketimiz Çıtak Metal Hurdacılık olarak her türlü hurda alım işine özenle yardımcı oluyor ve her türlü hurda malzemesini mümkün olan en kısa sürede geri dönüştürüyor.

Hurdacı

Hurda satmak istiyorsanız ve bir hurda satıcısı arıyorsanız hemen bizimle iletişime geçin. Size en kısa zamanda yardımcı olalım ve hurda malzemenizi zaman ve değer olarak alalım. Hurda satın alımında 20 yıllık deneyim ve deneyim ile size yardımcı oluyoruz.

Sektörde BIZ!

Firmamız 20 yıllık tecrübe ve tecrübe ile hurda alımına devam etmektedir. Bugüne kadar birçok şantiyeden, fabrikadan, iş alanından ve çalışma alanlarından hurda satın aldı. Hurdacı Verdiğimiz hizmetler neticesinde birçok başarılı çalışmayı imzalayarak sektörde hızla büyümeye devam ediyoruz.

Bizimle çalışmak ister misiniz?

Firmamız fabrika söküm, bina söküm, şantiyeler ve fabrikalar bırakır. Bizimle iletişime geçerek güncel ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Yıllardır geri dönüşüm ve hurda alım sektöründe hizmet veren Karagözler Metal, adresinize her türlü metal hurda, elektronik hurda, kablo hurda ve tüm geri dönüştürülmüş hurdaları ücretsiz olarak alıyor. teklifler. Biz ücretsiz hurda adresinden kendi personeli ile olsun.

İstanbul’da nerede olursanız olun, adresinizden hurda alıyoruz, kalite ve güvenilir hurda alım ve satın alma işiniz için Karagözler Metal’i arayarak tüm faaliyet alanlarımız ve hurda fiyatlarımızın güncel fiyatlarını anında öğrenebilirsiniz. Karagözler Hurdacılık, İstanbul’un Avrupa yakasında Avcılar’da faaliyet göstermektedir.

İlginizi Çekebilir bu yazı ile alakalı

  1. Hurdacı Çıtak Metal Hurdacı için yorumda bulun

    Çıtak Metal Hurdacı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Çıtak Metal Hurdacı için ilk yorumu yapabilirsin.