Çiğli Anaokulu

Her anne ve babanın duygusal olarak yaklaştığı tek değerli noktası çocuklarıdır. Çünkü çocuklarımız bizim geleceğimizdir. Onlar bizim kanımız canımız Gülen yüzümüz, Ağladığımız gözyaşımız onların başına hiçbir şey gelmesini istemeyiz. Bu nedenle Biz işteyken çocuklarımızı güvenebileceğimiz bir kurumdan bir kreşten bahsetmek istiyorum. İzmir Çiğli de bu değerli okul öncesi eğitim kurumumuz. Çiğli Anaokulu çocuklarınızın kişisel gelişimini. Öz güven artışını, Fiziksel ve uyku düzeni dahil olmak üzere bütün duygusal eğitimlerini Okulumuz bünyesinde kazanabilecek tir.

Çiğli Anaokulu

Bu nedenle çocuklarınızı okul öncesi eğitimi. Anaokulu yada kreş için bünyemize güvenle teslim edebilir. Çiğli Kreş sayesinde çocuklarımızın arkadaşları ile geçimi, Sağlıklı bir şekilde beslenme ve uyuma takibini bizzat eğitim kurumumuzda. Biz değerli öğretmenlerimizle güler yüzlü kadromuzda sağlıyoruz. Sizler de Gözünüz arkada kalmasın. İşime rahat gideyim, istiyorsanız Çocuğunuzu ailenize akrabanıza Annenize babanıza teslim edene kadar bir kreşe teslim etmeniz daha faydalı olacak.

Çiğli Kreş

İlginizi Çekebilir bu yazı ile alakalı

Bir cevap yazın

  1. Çiğli Anaokulu Çiğli Anaokulu için yorumda bulun

    Çiğli Anaokulu için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Çiğli Anaokulu için ilk yorumu yapabilirsin.