Beyaz Eşya Servis

Giderilemeyecek beyaz eşya servis hizmeti yoktur bizdeki ustalar bu alanda çok kararlı onarım hizmetleri veriyor. Çalışan kadromuz İstanbul’umda kaliteli bir hizmet vakti gerçek ve faturalı çalışma prensibi. Bu alanda destek almak için kaliteli ve güçlü iletişim kabiliyeti olan personellerle sizlere destekler sunacağız.

Beyaz Eşya Servis

Destek alacağınız ürünün model numarasını bildirerek beyaz eşya servis tahmini onarım bedellerini firmamızda diğer servislere göre biraz daha uygun tutulmakta. İstediğiniz kaliteli profesyonel firmamızda bulunmakta.  Teknik Servisimiz; İstanbul ve tüm Avrupa ve Anadolu mahalleleri, hemen hemen bütün markalar Beyaz Eşya Servisi, Klima Servisi ve Kombi Servisi profesyonel hizmet vermektedir.

Beyaz eşyaların çoğu buzdolabı çalışıyor. Buzdolapları, elektrikle çalıştıkları için hassas ve doğru bir şekilde çalışmasını gerektirir. Beyaz eşyalar olumsuz yönde etkilenmekte ve elektrik sorunu nedeniyle sorunlar yaşanmaktadır. Çoğunlukla karşılaşılan buzdolabı kazaları; Soğutmayın, yeterince soğumamayın, Sık sık sesler çıkar, Dökülme ve sızıntı, Buz yapma ve kar yapma vb. Öyle bir durumla karşılaşırsanız, derhal 02165400023 numaralı telefona başvurunuz ve arızanın giderilmesini talep ediniz. Zamanında çözülmeyen arızalar çok daha ciddi koşullar yaratabilir ve buzdolabınız çok hasar görebilir. Beyaz Eşya Servis için asla vakit kaybetmeden bizi arayın

İlginizi Çekebilir bu yazı ile alakalı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Beyaz Eşya Servis Beyaz Eşya Servis için yorumda bulun

    Beyaz Eşya Servis için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Beyaz Eşya Servis için ilk yorumu yapabilirsin.